Ilm Tallinnas 14 °C

Tondi Käsipesula

Käsipesula asukohaga Tondi 1 on esimene ja vanim tegutsev käsipesula Eestis, aastast 1991. Tondi Käsipesula kaubamärk kuulub ettevõttele RKM Team OÜ.  Tondi Käsipesula pakub kõiki liiki sõidukite detailset puhastust: sõiduautod, mootorrattad, meresõidukid, hobisõidukid, kopterid jne. Meie teenuste valikust leiab lisaks välipesule ja sisepesule veel ka erinevaid kaitsetöötlusi, detailide taastamistöid, salongist ebameeldivate lõhnade ja bakterite eemaldamist ning palju muud.

Meie klientideks on keskmisest nõudlikumad sõiduki omanikud, kes hindavad teenuse kvaliteeti ja teeninduse professionaalsust. Töötame iga päev selle nimel, et meie poolt kasutuses olevad puhastusained ning töövõtted oleksid võimalikult tõhusad ja eelkõige majanduslikult säästlikud kliendile.

Käsipesulas tehakse kogu töö nn „käsitööna“. Ajakulu pesukorrale on küll suurem, kuid parimal viisil hoolitsetud autol pikeneb kere eluiga ja korralikult hooldatud autol on kõrgem järelturu väärtus.

Professionaalsus ja kogemused

Mitmekesine teenuste valik

Transfeerteenust, mis lihtsustab sõiduki transpordi logistika korraldamist pesulasse ja tagasi. Võtame kokkulepitud aadressilt sõiduki ning toome selle puhtana kliendile tagasi

Detailsem info teenuste ja võimaluste osas www.kasipesula.ee

 

Kui tunnete sõidukite detailse puhastuse, kaitsetöötluse või muude Tondi Käsipesula teenuste vastu, siis võtke meiega ühendust telefonil: +372 5555 0225 või saatke e-mail info@kasipesula.ee.

| Kaitsetöötlus | Sisepesud | Välipesud | Hoolduspaketid