Ilm Tallinnas 19 °C

Teenused sõidukitele

Aastast 2011 kuulub RKM Team OÜ’le kaubamärk Tondi Käsipesula. Tondi Käsipesula asukohaga Tondi 1 on esimene ja vanim siiani tegutsev käsipesula Eestis, mis on loodud aastal 1991.

Tondi Käsipesula pakub kõiki liiki sõidukite detailset puhastust: sõiduautod, mootorrattad, meresõidukid, hobisõidukid, kopterid, lennukid jne. Meie teenuste valikust leiab lisaks pesudele veel mitmeid teisi teenuseid: pindade taastamised ja kaitsetöötlused (poleerimine, vahatamine, tekstiilikaitse, keraamiline töötlus jne); salongi keemiline puhastus, desinfitseerimine ning tekstiil- ja nahkpindade kaitsetöötlus jpm. Meie klientideks on keskmisest nõudlikumad sõidukiomanikud, kes hindavad teenuse kvaliteeti ja teeninduse professionaalsust.

Meie ruumidesse mahuvad sõidukid kuni 2.8m kõrged ja 10m pikad, suuremaid sõidukeid teenindame ka kliendi aadressil. Tondi Käsipesulal on tänaseks üle 1000 lojaalse kliendi - nii eraettevõtteid, riigiasutusi kui ka eraisikuid.

Detailsem info teenuste ja võimaluste osas www.kasipesula.ee

 

Kui tunnete sõidukite detailse puhastuse, kaitsetöötluse või muude Tondi Käsipesula teenuste vastu , siis võtke meiega ühendust telefonil: +372 5555 0225 või saatke e-mail info@kasipesula.ee.

| Kaitsetöötlus | Sisepesud | Välipesud | Hoolduspaketid