Ilm Tallinnas 12 °C
RKM TEAM OÜ - ABIMEES KÕIGIL VÄLITÖÖDEL IGAL AASTAAJAL!

Küsi talviste heakorratööde pakkumist juba täna

Sponsorlus

Tallinna 32. keskkooli talgupäevad

"20. mail 2014 korraldas Tallinna 32. Keskkooli 11.B klass oma kooli talgupäeva. Selle eesmärgiks oli muuta koolilähedane haljasala ja park ilusaks jalutuskohaks kohalikele elanikele, kaitsta seda risustamise ja prügistamise eest ja muuta seda ka ligitõmbavamaks elupaigaks erinevatele linnakeskkonnas elutsevatele lindudele. 
Puhtaks said ümbritsev pargiala ja mitu hoovi, bussipeatused, staadion. Koolile rajati mälestuseks ilus lillepeenar."

Katrin Väljataga
Tallinna 32. Keskkooli keskkonnaõpetuse õpetaja õppeaastal 2013/2014

RKM Team OÜ aitas talgutel teostada haljastus- ja heakorratöid. Loe lähemalt talgupäevade kohta siit. Õpilaste tehtud video ja fotod.


Naisteralli 2016

Pildid / - Naisteralli1. oktoobril toimus Naisteralli 2016. Nagu nimigi ütleb, osalesid võistluses ainult naistest koosnevad võistkonnad. Starti läks 14 ekipaaži, kokku läbiti 150 kilomeetrit Harjumaa teid, täpsuses võisteldi kokku kaheksal erineval lisakatsel. Tondi Käsipesulal oli rõõm olla sel aastal ürituse sponsoriks. Teist aastat järjest saavutasid Naisteralli üldvõidu Kersti Meindorf ja Kartrin Kiilberg. Korraldajate sõnul laabus võistlus ilma suuremate viperusteta ning kõik starti läinud naiskonnad jõudsid tervete ja õnnelikena finišisse. Naisteralli 2016 videokokkuvõtet saate vaadata siit.

Fotol: Sakus toimunud lisakatse kandis "Tondi Käsipesula lisakatse" nimetust. Lisakatse võitsid Meeli Kalam ja Lilian Kaasik.


Tartu Ülikooli kliinikumi Lastefond

Pildid / - Lastefond_logo_Heategija2016 aastal otsustas RKM Team OÜ jõulukinkidele planeeritava summa annetada Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile. Seega olid Lastefondi toetajateks ka kõik RKM Team OÜ koostööpartnerid ja kliendid, tänu kelle koostööle on kingifond võimalikuks saanud.
Meie 2016 aasta pühadetervitust näed siit.

 


Spordiürituste toetamine

RKM Team OÜ toetab FK Keskuses toimuvaid kardiüritusi, jagades auhinnalistele kohtadele Tondi Käsipesula kinkekaarte. Lisaks on auhindu välja pandud ka Männiku Lasketiiru poolt korraldatud võistlustele. 


Vähiravifond "Kingitud elu"

Pildid / - Kinfitud elu logo2017 aastal otsustas RKM Team OÜ loobuda jõulukingitustest, et täita suurim jõuluunistus. Tegime annetuse vähiravifondi „Kingitud elu”. Sellega kinkisime ühele abivajajale lootuse ja võimaluse elada täisväärtuslikult oma lähedaste keskel. Meie 2017 aasta pühadetervitust näed siit. Vähiravifondi tänukirja näeb siit.

Kui ka Teie soov on toetada fondi tegemisi, saate lisainfot www.kingitudelu.ee

 


KastikaKlubi safari 2018

Pildid / - Kastikaklubi safari3. märtsil toimus Kastikaklubi safari. Tegemist oli kolmandat korda toimuva kastikatele ja maasturitele ning nende sõpradele korraldatava safariga. Ürituse raames läbiti mitmeid põnevaid vaheetappe, avastati Ida-Virumaa kauneid paiku, osalejatele toimusid ka offroad ja kiiruskatsed. Üritusest võttis osa üle 40 osaleja. Ürituse lõpus autasustati parimaid ja kiiremaid osavõtjaid. Tondi Käsipesulal oli suur rõõm toetada üritust, pannes omalt poolt välja auhinnafondi, milledeks oli Tondi Käsipesula kinkekaart, väärtustega I koht – 150 eurot, II koht – 100 eurot, III koht – 50 eurot.

 


Eesti Meistrivõistlused jääraja sõidus 2018

10. märtsil toimus Harkujärve jäärajal, esmakordselt ajaloos tsiklite jääraja sõit. Eesti Meistrivõistlused jääraja sõidus toimusid kõigile masinaklassidele. Kohal olid Eesti ning lähiriikide kiiremad jääraja sõitjad. 
Jääradasid hooldas ja aitas lumest puhtana hoida RKM Team.

| Kaitsetöötlus | Salongi puhastus | Autopesu | Auto kiletamine