Ilm Tallinnas -3 °C

RKM Team

RKM Team OÜ on 2008 aastal asutatud 100% erakapitalil põhinev ettevõte.

RKM Team hoiab kõik oma tegevused fookuses. Me lähtume motiveeritud meeskonnatööst, mis tagab tööde  kvaliteedi ja täpsuse. Keskendume kliendi olemasolevatele ja kasvavatele vajadustele. Me õpime pidevalt, parandame kvaliteeti ja käime uuendustega kaasas. Kanname vastutust ühiskonna ees, täites selle juhiseid ja ootuseid. Meie peamine eesmärk on rahulolev ja õnnelik klient.

Ettevõtte tähtsaim vara on tema töötajad. Väikesel kollektiivil on omad eelised, see aitab luua personaalse ja tugeva suhte oma kliendiga. Meie märksõnadeks on mõistmine, hoolimine ja paindlikkus. Meie jaoks on määravateks teguriteks kvaliteet, perspektiivsus, kogu valdkonna arendamine ja ühiskondlike ootuste täitmine. Oleme välja teeninud usalduse nii riigi- kui ka erasektoris. Meie peamisteks klientideks on kaubanduskeskused, tootmishooned, koolid, korteriühistud ning muud ametiasutused ja erinevad haldusettevõtted, kellega oleme suutnud luua tugeva usaldusliku suhte. 

Läbimõeldud investeeringud, masinapargi uuendamine ja täiendamine on andnud suutlikkuse teenindada erinevaid objekte. Talvisel perioodil hooldame objekte suurusjärgus 1 200 000 m2 ööpäevas ja suvisel perioodil  suurusjärgus 200 000 m2 päevas. Kogu tehnikapark on varustatud GPS-jälgimisseadmete ja süsteemidega, mis muudavad töö operatiivsemaks ning kliendi jaoks läbipaistvamaks. Erinevate mehhanismide ja infotehnoloogiliste lahendustega oleme suutelised teenindama väga erinevaid objekte. Masinapargis on lumetõrjeks kasutusel arvestatav valik erineva suurusega mehhanisme, võimaldades kasutada sahalaiust ühest kuni nelja meetrini.

Kevad-suvi-sügis perioodil teostame: muru, heina ja võsa niitmist, muru õhutamist ja väetamist, puude ja põõsaste hoolduslõikust ja ohtlike puude lõikust ning lehtede koristust ning teede ja platside pesu ja harjamist.

Rasketehnikaga pakume lisaks ka kaeve- ja kopatöid, teostame teede ja parklate ehitust, pinnase koorimist ja planeerimist. Müüme koos transpordiga objektile pae- ja graniitkillustikku, freesasfalti, teostame ehitus- ja muude jäätmete laadimist ning äravedu.

RKM Team on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Võlausaldajate Liidu liige.

Aastast 2011 kuulub RKM Team OÜ’le kaubamärk Tondi Käsipesula. Tondi Käsipesula asukohaga Tondi 1 on esimene ja vanim siiani tegutsev käsipesula Eestis, mis on loodud aastal 1991.

 

| Kaitsetöötlus | Sisepesud | Välipesud | Hoolduspaketid