Ilm Tallinnas 21 °C

Muru niitmine, trimmerdamine

Tarbemuru hooldus

Meie olemise ja tegevuste välisruum on esmane visiitkaart külalistele. Korrastatud territooriumi üks arvestatav osa on muruala.

Kauni tarbemuru saamiseks on vaja muru tihedalt niita. Niitmissagedus peaks olema kindlasti kord nädalas. Intensiivsel kasvuperioodil mai-juuni isegi kaks korda nädalas. Tihe niitmine ei lase kiiresti kasvavatel umbrohuliikidel levida ja muruliike välja suretada. Murupind jääb tihe, ühtlane ja korrektne.

Multšimisega tihe niitmine ei jäta maha visuaalselt häirivaid murujääke. Minimaalsed jäägid on kasulikud pinnasele, andes lagunedes toitaineid. Samuti ei teki lisakulu jääkide kogumisele ja utiliseerimisele. Harva niidetud murule mõjuvad mahajäänud jäägid taimede kasvutingimustele laastavalt. Kõdunemata jäägid tekitavad vee- ja hapnikupuudust ja muruliigid hävivad. Samuti mõjub murule kahjulikult kui harvemal niitmisel niidetakse korraga maha üle 50% murukõrre pikkusest.

Niitmiste periood on tavaliselt mai algus kuni septembri lõpp. Meie kogemuste põhjal tuleb niitmisi kokku kogu perioodi vältel  ca 20-22 korda, vastavalt ilmastiku oludele ja muru kasvule. Soovitame kindlasti ka muru õhustada, väetada, murupinda rikastada ja kuival ajal kasta.


Kevad-suvi-sügis perioodil teostame muru niitmist, heina ja võsa trimmerdamist, muru õhutamist ja väetamist. Töid teostame 7 päeva nädalas, vastavalt kliendi soovile, kas tunnihinna, m2 või kuuhinna alusel. Muruniitmiseks kasutame 0 – pöörderaadiusega profiniidukeid.

Teenuste hinnad, korraline või järelvalvega:

Suvisel perioodil  hooldame objekte suurusjärgus 200 000 m2 päevas. Kogu tehnikapark on varustatud GPS-jälgimisseadmete ja süsteemidega, mis muudavad töö operatiivsemaks ning kliendi jaoks läbipaistvamaks. Erinevate mehhanismide ja infotehnoloogiliste lahendustega oleme suutelised teenindama väga erinevaid objekte.


Kui soovite konkreetset pakkumist niitmise või trimmerdamise teenusele, saatke meile hinndapäring. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust telefonil: +372 555 83 483 või saatke e-mail info@rkmteam.ee.

 

| Kaitsetöötlus | Salongi puhastus | Autopesu | Auto kiletamine