Ilm Tallinnas 12 °C
RKM TEAM OÜ - ABIMEES KÕIGIL VÄLITÖÖDEL IGAL AASTAAJAL!

Küsi talviste heakorratööde pakkumist juba täna

Küsimused talviste tööde kohta

KUIDAS KUJUNEB MEHHANISEERITUD LUMETÕRJE KUUMAKSUMUS?

Kuumaksumuse koostamisel võtame arvesse territooriumi lükatava ala pindala. Maha sadanud sademete hulka cm-tes, millest alates on vaja teenust osutada. Teenuse perioodi ja ajavahemikku, millal on võimalik töid teostada. Samuti peame arvestama objekti eripäradega, sh erinevate hoonete, haljasalade ja haljastusega seotud elementide ja kõrghaljastuse paiknemisega territooriumil. Parkivate autode ja tänavavalgustite, liiklussaarte ja muude teenuse ajakulu arvestamiseks olevate olude ja eripäradega.


MIS ON JÄRELVALVEGA MEHHANISEERITUD LUMETÕRJE TEENUS?

Meie peamiseks eesmärgiks on, et meie klient saaks tegeleda häirimatult oma põhitegevusega. Täna pakumegi järelvalvega mehhaniseeritud lumetõrjet, kus kogu vastutus on meie kanda. Teostame objektidel järelvalvet ööpäevaringselt. Oleme kursis ilmatikuoludega, teostame objektidel maha sadanud sademete manuaalset mõõtmist, jälgime erinevate ilmateenistuste veebilehti ja radareid.


KUIDAS KÜSIDA LUME VÄLJAVEO HINDA JA MILLEST SEE KUJUNEB?

Pakume lume väljaveo hinda nii m3 alusel kui ka koorma hinda. Hind kujuneb lume väljaveo kogusest, objekti asukohast, objekti eripäradest ja töid teostavate erinevate mehhanismide ajakulust.


KAS TEENUST PAKUTAKSE KA VÄLJASPOOL HARJUMAAD?

Hetkel pakume teenust Tallinnas ja Harjumaal.


MIS ON MEHHANISEERITUD LIBEDUSE TÕRJE?

Erinevate mehhanismidega suudame  pakkuda väikestele ja suurtele aladele libedustõrjet. Kaasaegne lähenemine oma teenusele on vajalikuks teinud soetada erinevaid puistureid meie masinapargi erinevatele mehhanismidele. Puisturite kasutamine annab võimaluse teostada teenust kiiresti ja efektiivselt, aitab doseerida õiges valikus puistematerjali ja kasutada õigeid norme. 


MIS AJAVAHEMIKUS TEOSTATE MEHHANISEERITUD LUME- JA LIBEDUSTÕRJET?

Mehhaniseeritud lume- ja libedustõrjet teostame vastavalt ilmastikuoludele ööpäevaringselt, seitsmel päeval nädalas.

 

| Kaitsetöötlus | Salongi puhastus | Autopesu | Auto kiletamine