Ilm Tallinnas 26 °C

Küsimused suviste tööde kohta

MILLISE SAGEDUSEGA TULEKS NIITA TARBEMURU?

Tarbemuru tuleks niita intensiivsel kasvuperioodil kord nädalas. See tagab muru tiheda ja ühtlase kasvu. Niitmisel tekkinud minimaalne niidujääk on kasulik pinnasele, mis on väetiseks. Sage niitmine ei lase vohada umbrohul. Visuaalselt on kord nädalas niidetud pinnad kenamad, kui niitmine toimuks üle nädala. Sagedase niitmise juures ei teki ka niidujääkide kokku kogumise ja utiliseerimisega tekkinud kulusid.


KUIDAS KUJUNEB NIITMISE HIND?

Niitmise hinda saame pakkuda kas m2 hinnana, korratasuna või ka kuutasuna. Niitmise hind kujuneb niiduala suurusest (m2), asukohast, niitmise sagedusest, muru kõrgusest ja objekti iseärasustest.


KAS TEENUST PAKUTAKSE KA VÄLJAPOOL HARJUMAAD?

Teenust pakume hetkel Tallinnas ja Harjumaal.


KAS PAKUTAKSE KA NIITMISJÄÄKIDE KOKKU KOGUMIST JA UTILISEERIMIST?

Tarbemuru tihe niitmine ei tekita vajadust niitmisjääkide kokku kogumiseks. Tihe niitmine aitab kokku hoida niitmisjääkide kokku kogumise ja utiliseerimise kulud. Kuid vajadusel teostame ka kokku kogumist ja utiliseerimist.


KUI HALJASALADEL ON ERINEVAT KÕRGHALJASTUST JA MUID ELEMENTE, KAS TEOSTATAKSE KA KORRIGEERIVAT NIITMIST NENDE ÜMBERT?

Oleme oma teenuse osas väga nõudlikud. Meie eesmärk on, et teenus oleks osutatud kvaliteetselt ja visuaalsel vaatlemisel oleks tervikpilt korrektne ja kena. Haljasalade niitmisel korrigeerime ka puude, piirete, postide jm ümbrused.

| Kaitsetöötlus | Salongi puhastus | Autopesu | Auto kiletamine