Ilm Tallinnas 13 °C

Heakorrateenused

Talvisel perioodil hooldame objekte suurusjärgus 1 200 000 m2 öö jooksul ja suvisel perioodil  suurusjärgus 200 000 m2 päevas. Kogu tehnikapark on varustatud GPS-jälgimisseadmete ja süsteemidega, mis muudavad töö operatiivsemaks ning kliendi jaoks läbipaistvamaks. Erinevate mehhanismide ja infotehnoloogiliste lahendustega oleme suutelised teenindama väga erinevaid objekte. Masinapargis on lumetõrjeks kasutusel arvestatav valik erineva suurusega mehhanisme, võimaldades kasutada sahalaiust ühest kuni nelja meetrini. Pakume ka jääfreesimise teenust.

RKM Team omab Tallinna kesklinnas võimalust ladustada erinevatel pindadel lund kokku ca 100 000 m2.  Seega on meil force majeure olukordadeks piisavalt ruumi lume ladustamiseks, et ühegi meie lepingulise kliendi tegevus lume rohkuse tõttu ei kannataks.

Kevad-suvi-sügis perioodil teostame muru, heina ja võsa niitmist, muru õhutamist ja väetamist, puude ja põõsaste hoolduslõikust ja ohtlike puude langetamist ning lehtede koristust ning teede ja platside mehhaniseeritud kuiv- ja märgharjamist.


Kui tunnete huvi meie poolt pakutavate heakorrateenuste vastu, siis võtke meiega ühendust telefonil: +372 555 83 483 või saatke e-mail info@rkmteam.ee.

| Kaitsetöötlus | Salongi puhastus | Autopesu | Auto kiletamine